Konkurs z kolokwialnym pytaniem.
#1
clasicbest
Pytanie zgodne z tematem wątku :
O co chodzi na Ripz?

Sensowne wypowiedzi zostaną nagrodzone równie sensownymi kontami catshare.
[Obrazek: moderator2.png]
Odpowiedz
#2
daw13
Na Ripz chodzi o to, aby wzajemnie pomagać sobie. W tym pełnym egoizmu świecie, zebrała się grupa ludzi, którzy chcą dać coś od siebie innym, nie dostając w zamian więcej, niż "dziękuję". Można dzięki temu poznać nowych, interesujących ludzi, partnerów do treściwych dyskusji. Wiele osób udostępnia tu to, co mogliby spieniężyć, oddać komuś za coś, a jednak daje dla dużo większej zbiorowości bez żadnych profitów. Można prosić o pomoc, więdząc, że znajdzie się ktoś, kto pomoże, jeżeli sami nie możemy tego zrobić. To właśnie esencja Ripz.
Odpowiedz
#3
BlackSails
Forum ripz, działa na zasadzie bezinteresownej pomocy, zaufaniu, dodawaniu kont, generowaniu innym i chęci rozwoju.
Odpowiedz
#4
piekarz
Na Ripz chodzi o to, aby przestrzegac regulamin wzajemnie pomagać sobie tak jak wszystkim userom jak mamy mozliwosc , sami wiemy jak moderatorzy staraja sie czy ekipa , pro kazdy pomoze oprocz MILOSNIK SAMOLUB nie pomoze , reszta ekipy to złoto Pomagac zeby kazdy albo wiekszosc uzytkownikow bylo zadowolonych i mi sie wydaje ze sie to udaje kazdy z ekipy pomoze jak ktos poprosi o pomoc
Odpowiedz
#5
bobek126p
zależy z jakiej perspektywy patrzeć Szczęśliwy
1 O pomoc i dzielenie sie z innymi swoimi/nieswoimi kontami i poswiecanie czasu na generowanie linkow nie raz ze swoich kont.
2 Chomikowanie czyli branie ile sie da moze bana mi nie wlepia a jak wlepia to trudno ^^
3 O branie kont w koncu po co tyle tego towaru tutaj nie musze wykupowac premek na inne hostingi Oczko
Odpowiedz
#6
BANMEN
Robota-- inspiracja--pomoc----zetelnosc na forum.... Tak to oceniam....Oczko
Odpowiedz
#7
huragan12
Ambiwalentnie parafrazując o lans,szmal,sex i alkohol-kolejność dowolna
Odpowiedz
#8
Pationkin
Kolokwialne pytanie trywialna odpowiedź: Chodzi o to, żeby czerpać garściami, korzystać ile się da przy minimalnym wkładzie. Czyli tak jak w życiu: "Jak zarobić i się nie narobić?"

A tak na serio to jedyne forum oprócz hr gdzie się cokolwiek udzielam nie tylko pytając(dziękując). Prawie wszystkie rzeczy warte uwagi i nadające się na to forum na które natknąłem się w sieci zostało prze zemnie udostępnione.
Odpowiedz
#9
methodman
Na ripz chodzi o przyjacielski klimat i bezinteresowną pomoc potrzebującym Uśmiech
Pomogłem? Daj plusikaUśmiech
Ty też możesz pomóc: www.pajacyk.pl
Odpowiedz
#10
Sidd
Ripz? Strona anty-systemowa, która chce aby zwykli użytkownicy mogli korzystać z komercjalnych produktów, za które niekiedy trzeba wydawać ogrom pieniędzy. Dzięki Ripz możemy korzystać z wielu różnorakich możliwości, które bez tej strony są mocno ograniczone. Polecam!
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości