mxrevshare.com
#1
ociec22
Mxrevshare to fenomenalny program, ze względu na to w jaki sposób jest połączony z innymi programami zarobkowymi Jamesa Lee Valentine. Wszystkie dotychczasowe formy zarobku z jakich mogliśmy korzystać dzięki Jamesowi to programy matrycowe m.in: MXF, MX1, MX3, MX7, MX500, MX9 i MX20 i dzięki połączaniu ich z mxrevshare, możemy skorzystać na tym podwójnie, ponieważ możemy polecać i zamykać dodatkowo matryce na wymienionych wcześniej stronach, możemy je zamykać razem z naszymi poleconymi lub samemu.
W mxrevshare możemy kupić adpacki, z których wyróżniamy:

Adpack Millionaire – Cena: $50 – Wypracuje $55.00 (110%)
Ilość kredytów za 1 paczke 10,000
Millionaire Ad Credits (ilość wizyt) 1,000
Maximum aktywnych paczek: bez limitu

Adpack Medium – Cena: $25 – Wypracuje $27.50 (110%)
Ilość kredytów (Banner Impressions) 5,000
Millionaire Ad Credits (ilość wizyt) 500 / AdPack
Maximum aktywnych paczek 500
(z czego kupując 500 medium adpacków po 44 dniach łącznie otrzymujemy $13,350)

Adpack Mini – Cena: $5 – wypracuje $5.50 (110%)
Ilość kredytów (Banner Impressions) 1,000
Millionaire Ad Credits (ilość) 100 / AdPack
Maximum aktywnych paczek 100
(z czego kupując 100 medium adpacków po 44 dniach łącznie otrzymujemy $550)Polecam zacząć kupowanie adpacków od tych najmnieszych ponieważ jest to najbardziej opłacalne, bo nie musimy czekać na uzbieranie się 50$, tylko kiedy mamy już 5$ czy 25$ możemy od razu zacząć zarabiać, a procent zarabiania jest ten sam.

MilionaireX to konto na którym odkłada się codziennie 20% zarobku z pracujących adpacków. Przykład: ADPACK Millionaire za 50$ daje 1$ dziennie na konto główne i 0.25 centów na konto MilionaireX, które możemy wykorzystać na matryce w innych programach serii MX, gdzie możesz zarobić nawet do 9000$ cyklicznie w przykładowym MX9.

Procesory płatnicze z których możemy korzystać w programie to: Solid Trust Pay, Perfect Money, Payza i Ok Pay.

Milionaire Ad… to te reklamy które oglądamy 10x dziennie aby otrzymać naliczenie.
Klikanie i oglądanie płatnych reklam DAILY ADS.
Maksymalnie można obejrzeć 100 takich reklam dziennie, co daje 0.50$, czyli zarabiamy na oglądaniu reklam, a po 10 dniach takiego oglądania można kupić swoją pierwszą paczkę reklamową, bez własnego wkładu finansowego!
Polecanie programu MXRev$hare i jego usług reklamowych innym osobom i zarabianie 10% prowizji od każdego ich zakupu oraz od ponownego zakupu z wypracowanych pieniędzy np. pakietów reklam (czyli np. za każdy pakiet po $50, który zakupi Twój polecony, otrzymasz za każdym razem $5). Za drugi i trzeci poziom otrzymujesz 5% prowizji od każdego zakupu.
Kupowanie usług reklamowych w MXRev$hare i promowanie biznesów usług czy programów partnerskich oraz oglądanie bezpłatnych reklam i zdobywanie kredytów reklamowych na wyświetlenia swojej reklamy w MXRev$hare)
W projekcie jest Repurchase Balance 50/50 czyli 50% na saldo główne do wypłat i reinwestycji i 50% zarobku trafia na konto Repurchase/MX z którego możemy wykupić matryce… lub kupić kolejne adpacki (do wyboru).
Zakup adpacków możemy wykonać zarówno z salda głównego jak i konta Repurchase/MX, możemy również przenieśc środki z salda głównego na konto Repurchase/MX.
Codziennie musimy wyklikać 10 reklam żeby otrzymać dzienne naliczenie prowizji za adpacki.
Czyli nie dość że dzięki tej formie reklamy (banery, tekst) możesz pozyskiwać klientów i partnerów do innych Twoich biznesów, to jeszcze otrzymujesz wynagrodzenie od MXRev$hare (adpacki, cashlinki).
Na każdego partnera MXRev$hare czeka w biurze polska strona Landing Page oraz polskie banery do wstawienia na swojego bloga, stronę.


Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z tych wyjątkowych możliwości – link do rejestracji https://mxrevshare.com/pl/?r=ociec22
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości