30 Euro w BTC Bitwala !
#1
Boniekk
Dosyć popularna platforma Bitwala rusza z promocją systemu poleceń.
Od teraz każda osoba która zarejestruje się z linku polecającego znajomego i dokona weryfikacji otrzyma równowartość 30 euro w BTC ! Oczywiście te BTC można sprzedać i wypłacić na konto bankowe ! Gdyby ktoś chciał skorzystać z pormocji to zapraszam, wymagana wideo-weryfikacja w języku angielskim. Środki powinny pojawić się w portfelu BTC do 15 dni roboczych po założeniu i weryfikacji konta.

Reflink zaproszeniowy do rejestracji : https://app.bitwala.com/r/Feqoogp0

Wymagania:
- Obywatelstwo unijne (np. polskie)
- Ważny dokument tożsamości (polski dowód osobisty lub paszport)
- ukończone 18 lat
- wydrukowany rachunek (prąd/woda/gaz/internet/rachunek bankowy) nie starszy niż 3 miesiące, na którym widnieje wasze imie, nazwisko oraz adres zamieszkania. Rachunek musi być wydrukowany ponieważ musicie go pokazać na kamerce podczas weryfikacji waszej tożsamości - opis poniżej.

Przebieg weryfikacji:
Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji na smartfona, trzeba wypełnić dane osobowe. Po zakończeniu tego etapu nastąpi połączenie przy użyciu kamerki w telefonie (lub laptopie) z serwisem weryfikującym (IDnow). Wymagana minimalna znajomość języka angielskiego. Nastąpi połączenie z pracownikiem i poprosi on nas o pokazanie swojej twarzy, wykona nam zdjęcia, następnie trzeba pokazać dokumenty na kamerce wykonując instrukcje pracownika IDnow. Jest to krótki proces, natomiast minimalna znajomość angielskiego jest wymagana, ponieważ pracownicy IDnow posługują się głównie językiem angielskim.
Rozmowa się zaczyna od tego że Pani prosi o Twoje imię i nazwisko, następnie prosi żeby ładnie ustawić kamere do selfie ponieważ zrobi Ci zdjęcie. Potem każe przejechać ręką przed twarzą z góry na dół. Potem prosi o to żebyś pokazał przód dowodu. Następnie prosi żebyś pokazał mały hologram z Twoją twarzą który jest w prawym dolnym rogu dowodu. Trzeba pomachać dowodem w prawo lewo góra dół żeby sprawdzić ten hologram. Następnie prosi o to żeby pokazać hologram który znajduje się z przodu po lewej stronie (taki hologram w kształcie kółka) też prosi żeby pomachać lewo prawo góra dół. Następnie na to kółko każe położyć kciuk i też pomachać prawo lewo góra dół. Następnie odwrócenie dołu i Pani sprawdza tył dowodu już bez hologramu. Prosi żebyś podał po angielsku swoją datę urodzenia. Ostatnim krokiem jest pokazanie jej wydrukowanego potwierdzenia adresu np. wyciągu bankowego lub rachunku za prąd gaz itp.
Proszę pamiętać że po zweryfikowaniu trzeba zalogować się do Bitwala i założyć portfel BTC bez tego nie dostaniecie bonusu !


[Obrazek: screenshot_2020-01-3022kwe.jpg]
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości