ripz.pl - Twoje miejsce w sieci

Pełna wersja: Koniec Win XP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Czy ktoś z was użytkowników Windowsa XP planuje już teraz przesiadkę na jakiś inny system?

Dla tych co jeszcze nie wiedzą:

8 kwietnia 2014 r. [*] Windows XP

Tego dnia nastąpi koniec wsparcia dla Windows XP i pakietu Office 2003. Tak, że już teraz warto pomyśleć nad zebraniem kilku groszy i dokupieniem procesora/ramu tak by Windows 7 działał bez zarzutów.
Przesiadka na Windowsa 7...
Testowałem 8 Enterprise, i nie podoba mi się.
Ogólnie ciężko będzie się przestawić z XP na nowego Windowsa...
O tym, że XP już nie będzie wspierany była już mowa chyba z 2 lata temu i nic z tego nie wynikło. Chyba, że tym razem już poważnie mają zamiar z tym skończyć - w końcu Microsoft stwierdził, że z pojawieniem Windows'a 8 zaczynają wszystko od nowa (pozbycie się START'u, okna i inne duperele)
dobrze ze 7 nie ruszają Duży uśmiech dla mnie najlepsza Uśmiech
(11-04-2013, 14:09)soundline napisał(a): [ -> ]O tym, że XP już nie będzie wspierany była już mowa chyba z 2 lata temu i nic z tego nie wynikło. Chyba, że tym razem już poważnie mają zamiar z tym skończyć - w końcu Microsoft stwierdził, że z pojawieniem Windows'a 8 zaczynają wszystko od nowa (pozbycie się START'u, okna i inne duperele)

Tak, masz rację już od dawien dawna mówili że z Windowsem XP skończą. Tym razem jest to już potwierdzone 8 kwietnia 2014r.

@Administrator

Polecam ci przesiadkę na Windows 7. Ja powiem Ci z doświadczenia - siedziałem i grzebałem na siłę, miesiąc, potem już było z górki Uśmiech
Ja również polecam Windows 7. Z początku nie mogłem się przyzwyczaić do tego systemu (przesiadka z XP od razu na Seven'a - Visty nigdy nie posiadałem), ale teraz pracuje mi się bardzo dobrze Uśmiech. Użytkuję od połowy 2010 i żadnych problemów.
(12-04-2013, 21:23)soundline napisał(a): [ -> ]Ja również polecam Windows 7. Z początku nie mogłem się przyzwyczaić do tego systemu (przesiadka z XP od razu na Seven'a - Visty nigdy nie posiadałem), ale teraz pracuje mi się bardzo dobrze Uśmiech. Użytkuję od połowy 2010 i żadnych problemów.

No tak, tylko u mnie to też robiło że ja nie mogę się powstrzymać przed instalacją jakiegokolwiek nowego systemu Duży uśmiech A szczególnie Windows.
(11-04-2013, 14:26)danone92 napisał(a): [ -> ]dobrze ze 7 nie ruszają Duży uśmiech dla mnie najlepsza Uśmiech
Dokładnie
Z xp przesiadłem się na vistę strasznie mi się nie podobał ten system, potem zakupiłem win7 i poczułem się znów jak na swoim starym kompie Uśmiech
Panowie, a czy przypadkiem nie jest tak, że Microsoft przedłużył wsparcie dla Windows XP. Jeszcze przez kilkanaście miesięcy, do 14 lipca 2015 roku, publikować będzie te aktualizacje, które chronią użytkowników przed szkodliwym oprogramowaniem.
A ja tam wole windows 8.1 nie mylić z 8 bo to nie wypał jak co 2 system microsoftu oprogramowanie lepiej działa na moim lapku ibm t60 pomimo tego że jest już on troche leciwy i parametry nie są jakieś powalające